top of page

Bir Başarı Hikayesi..


Zamana meydan okuyan tasarımlarımızı yüksek kalite kumaşlarımızla birleştirip evlerinize konuk oluyoruz. Sürekli kendimizi yenilemeye adamış trend desen ve renklere hakim kalarak kullanıcının istekleri doğrultusunda empati kurarak istenilen modelleri hayata geçiriyoruz..

Önceliğimiz her zaman insan sağlığı olduğundan dolayı hiçbir ürünümüzde sağlığınızı tehdit edecek hammadde ve materyal kesinlikle kullanmıyoruz.

Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyi bir seçenek olarak bile görmeyen firmamız son kullanıcıyı en üst kalite ürünlerle buluşturmayı hedeflemiştir.

Her geçen gün koleksiyonlarımızı geliştirme konusunda çalışmalar yaparak ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz.

Yerli ve milli değerlere sahip çıkarak doğayı koruma odaklı çalışmalarımız her geçen gün pozitif yönde ilerleme sağlamamıza neden oluyor.

Ev tekstili ve dekorasyonu alanında Yarı Entegre üretim tesisimizde Kırlent , yastık , bebek grubu yastık , alez , nevresim takımı ve yastık kılıfı üretimini paketlenmesine kadar kendi bünyemizde hazır hale getiriyor kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Hiçbir şekilde fason üretim yaptırmıyoruz.

Biz her zaman "müşteri değil insan kazanmanın" ne kadar değerli olduğunun bilincinde üretimler yaparak, kullanıcılarımıza her zaman kaliteli hizmet vermeyi hedef ediniyoruz. Müşterilerimizden olumlu yöndeki geri dönüşler her zaman en büyük motivasyon kaynağımız olmuştur.

2020 yılında başlayan hikayemizi iki markamızla güçlendirerek geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Daha nice beraber güzelliklere imza atmak dileği ile; İYİKİ VARSINIZ :)

İz Tekstil San. | İz Concept & İzgi

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page